Menu
Dům dětí a mládeže Benešov

Kroužky

Přehled ZK ve školním roce 2023/2024

Pondělí

Název ZK

Věk

od-do

Cena rok

Termín konání

Místo

Lektor

Gymnastika I pro začátečníky

6-10

700

PO 13:30-14:30

DDM Benešov

Mgr. I. Křížková

Programování ve Scratchi II

10-15

700

PO 14:00-15:00

DDM Benešov

Bc. et Bc. Ž. Majerová

Programování ve Scratchi III

10-15

700

PO 15:00-16:00

DDM Benešov

Bc. et Bc. Ž. Majerová

Keramika pro začátečníky I

7-15

1 200

PO 14:00-15:30

DDM Benešov

Bc. L. Smetanová

Gymnastika II pro mírně pokročilé

6-12

800

PO 14:30-16:00

DDM Benešov

Mgr. I. Křížková

Hra na kytaru IV

7-15

800

PO 15:00-18:00

DDM Benešov

K. Amlerová

Lehká atletika I

6-11

700

PO 16:00-17:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Bc. J. Kahounová

Lehká atletika II

6-9

700

PO 16:00-17:00

ZŠ Jiráskova, Hala

J. Svobodová

Lehká atletika III

9-11

700

PO 16:00-17:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Mgr. A. Bulínová

Plavání - plavci a poloplavci I

6-15

2600

PO 16:00-17:00

Plavecký bazén

D. Pokorná

M. Pokorný

Stolní tenis I

6-18

700

PO 16:00-17:00

DDM Benešov

Mgr. P. Brabec

I. Růžičková

Keramika pro začátečníky II

7-15

1 200

PO 16:00-17:30

DDM Benešov

Bc. L. Smetanová

Elektronika a robotika I

8-18

700

PO 16:30-17:30

DDM Benešov

P. Šach

Bc. M. Šturc

Street dance I pro začátečníky

7-9

700

PO 17:00-18:00

DDM Benešov

D. Vesecká

Záchranář

8-15

700

PO 17:00-18:00

DDM Benešov

Mgr. H. Tůmová

Mgr. R. L´uptáčiková

Plavání - plavci a poloplavci II

6-17

2600

PO 17:00-18:00

Plavecký bazén

D. Pokorná

M. Pokorný

Elektronika a robotika II

8-18

700

PO 17:30-18:30

DDM Benešov

P. Šach

Bc. M. Šturc

Plavání - plavci a poloplavci III

6-17

2600

PO 18:00-19:00

Plavecký bazén

D. Pokorná

M. Pokorný

Tanec, balet, gymnastika

8-16

800

PO 18:00-19:30

DDM Benešov

V. Lapina

S. Nechybová

Street dance IV pro pokročilé

12-17

900

PO 19:30-20:30

ST 19:00-20:00

DDM Benešov

B. Chmelařová

A. Vrabcová

Úterý

Stolní tenis II

6-12

700

ÚT 13:00-14:00

DDM Benešov

I. Růžičková

Hra na kytaru I

7-15

800

ÚT 13:30-15:30

DDM Benešov

K. Amlerová

Programování ve Scratchi I

10-15

700

ÚT 14:00-15:00

DDM Benešov

Bc. et Bc. Ž. Majerová

Stolní tenis III

6-15

700

ÚT 14:00-15:00

DDM Benešov

I. Růžičková

Výtvarný kroužek

6-9

800

ÚT 14:00-15:30

DDM Benešov

M. Rýdlová

Matematika I - příprava na přijímačky na osmileté gymnázium

10-11

700

ÚT 15:00-16:00

DDM Benešov

Bc. et Bc. Ž. Majerová

Angličtina I

7-9

800

ÚT 15:00 – 16:00

DDM Benešov

Ing. Z. Buchalová

Keramika pro mírně pokročilé

8-15

1 200

ÚT 15:00 – 16:30

DDM Benešov

Bc. L. Smetanová

Sportovně střelecký kroužek

7-20

850

ÚT 15:00-18:15,

SO 08:30-13:00

DDM Benešov

P. Hubal

P. Hrdlička

J. Hrdlička

P. Jonák

Rybářský - začátečníci

7-15

850

ÚT 15:30-16:30

DDM Benešov

S. Váňa

Plavání - plavci a poloplavci IV

6-15

2600

ÚT 16:00-17:00

Plavecký bazén

L. Pecinovská

Plavání- neplavci a poloplavci V

6-12

2600

ÚT 16:00-17:00

Plavecký bazén

M. Lutzová

Výtvarná dílna

10-16

800

ÚT 16:00 – 17:30

DDM Benešov

M. Rýdlová

 

Letečtí modeláři

9-18

1 200

ÚT 16:00-18:00

DDM Benešov

F. Sýkora

Rybářský - pokročilí

7-15

900

ÚT 16:45-18:15

DDM Benešov

S. Váňa

Kytara I

10-15

800

ÚT 17:15-18:15

DDM Benešov

I. Sadílková

Středa

Keramika III

7-9

1 200

ST 13:30-15:00

DDM Benešov

Ing. Z. Buchalová

Hra na flétnu III

6-15

800

ST 14:00-15:00

DDM Benešov

K. Amlerová

Matematika II - příprava na přijímačky na osmileté gymnázium

10-11

700

ST 14:00-15:00

DDM Benešov

Bc. et Bc. Ž. Majerová

Pěvecký sbor I

6-7

750

ST 14:30-15:30

DDM Benešov

Mgr. A. Vašáková

Fitness

9-15

700

ST 14:30-15:30

DDM Benešov

Mgr. E. Růžičková

Pěvecký sbor II

8-16

800

ST 14:30-16:00

DDM Benešov

Mgr. A. Vašáková

Výtvarka jinak (1x za 14 dní)

9-16

700

ST 14:30-16:30

DDM Benešov

R. Havelková, DiS.

Webové stránky

12-15

700

ST 15:00-16:00

DDM Benešov

Bc. et Bc. Ž. Majerová

Hra na kytaru II

7-15

800

ST 15:00-17:00

DDM Benešov

K. Amlerová

D Nation (dance)

11-16

800

ST 16:00-17:00

DDM Benešov

S. Mneev

S. Bohatsch

Šperkování (kroužky, drátky, korálky)

9-16

800

ST 16:00-17:30

DDM Benešov

M. Rýdlová

Přírodovědný (1x za 14 dní)

8-15

700

ST 16:00-18:00

DDM Benešov

Mgr. M. Zoun

Gymnastika III pro mírně pokročilé

6-18

850

ST 16:30-18:30

Sokolovna

Mgr. I. Křížková

B. Šilínková

Gymnastika V pro pokročilé

6-18

850

ST 16:30-18:30

Sokolovna

K. Bártová

N. Honomichlová

Karate I

6-18

900

ST 17:00-18:30,

PÁ 15:30-17:00

DDM Benešov

R. Křivánek

T. Král

Karate II

7-26

900

ST 17:00-19:00,

PÁ 15:30-17:00

DDM Benešov

R. Křivánek

T. Král

Street dance IV pro pokročilé

12-17

900

PO 19:30-20:30

ST 19:00-20:00

DDM Benešov

A. Vrabcová

B. Chmelařová

 

Čtvrtek

Dívčí klub I (rukodělné činnosti, vaření,…)

6-16

800

ČT 13:40-15:40

DDM Benešov

I. Růžičková

Klub deskových a logických her I

6-10

750

ČT 14:00-15:15

DDM Benešov

Mgr. I. Křížková

Myslivecký I

5-8

800

ČT 14:30-16:00

DDM Benešov

Bc. H. Dušková

G. Mošovská, DiS.

T. Tinglová

Ing. I. Syslová

Divadelní

9-18

800

ČT 17:00-18:30

DDM Benešov

S. Bohatsch

Hra na klavír II

8-16

800

ČT 14:30-17:30

DDM Benešov

K. Stařecká

Angličtina II

9-11

800

ČT 15:30 – 16:30

DDM Benešov

Ing. Z. Buchalová

Pohybová průprava

6-10

700

ČT 15:45-17:00

DDM Benešov

Mgr. I. Křížková

M. Raiskupová

Basketbal I průprava

7-11

700

ČT 16:00-17:00

ZŠ Jiráskova, Hala

O. Zahradníček

Volejbal I

8-15

700

ČT 16:00-17:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Š. Neuwirthová

A. Vojtíšková

Plavání - plavci a poloplavci VI

6-16

3350

ČT 16:00-17:00

Plavecký bazén

L. Pecinovská

O. Klimešová

J. Mácová

M. Lutzová

M. Dastychová

Sportovní hry

6-11

700

ČT 16:00-17:00

ZŠ Jiráskova, Hala

I. Růžičková

Železniční modeláři

8-16

900

ČT 16:00-18:00

DDM Benešov

P. Osička

Myslivecký II

6-15

800

ČT 16:15-17:45

DDM Benešov

Bc. H. Dušková

G. Mošovská, DiS.

T. Tinglová

Ing. I. Syslová

Kuželky

8-16

700

ČT 16:30 – 17:30

Kuželník Benešov

J. Drábková

Volejbal II pro mírně pokročilé

12-20

700

ČT 17:00-18:00

ZŠ Jiráskova, Hala

J. Hart

Basketbal II

11-16

700

ČT 17:00-18:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Š. Neuwirthová

Plavání - plavci VII

7-15

3350

ČT 17:00-18:00

Plavecký bazén

J. Máca

J. Mácová

Plavání - neplavci a poloplavci VIII

6-15

2600

ČT 17:00-18:00

Plavecký bazén

M. Lutzová

M. Dastychová

Plavání - neplavci a poloplavci IX

6-15

2600

ČT 17:00-18:00

Plavecký bazén

L. Pecinovská

O. Klimešová

Míčové hry - vybíjená, přehazovaná,. . .

11-18

700

ČT 17:00-18:00

ZŠ Jiráskova, Hala

I. Růžičková

Pátek

Stolní tenis IV

6-15

700

PÁ 14:00-15:00

DDM Benešov

Mgr. A. Bulínová

Dívčí klub II (rukodělné činnosti, vaření,…)

6-16

800

PÁ 14:00-16:00

DDM Benešov

I. Růžičková

M. Rýdlová

Dívčí klub III (rukodělné činnosti, vaření,…)

6-16

800

PÁ 14:00-16:00

DDM Benešov

M. Rýdlová

I. Růžičková

Gymnastika a teamgym IV pro mírně pokročilé

7-20

850

PÁ 14:30-16:30

Sokolovna

Mgr. I. Křížková

M. Uhlířová

K. Žůčková

Gymnastika a teamgym VI pro pokročilé

7-20

850

PÁ 14:30-16:30

Sokolovna

K. Bártová

N. Honomichlová

Hra na flétnu I

6-15

800

PÁ 14:30-17:30

DDM Benešov

MUDr. P. Křišťálová

 

Florbal I

6-12

700

PÁ 15:00-16:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Š. Zídek

S. Srdínková

L. Brož

Hra na kytaru III

7-15

800

PÁ 15:00-17:00

DDM Benešov

Mgr. A. Bulínová

Hra na flétnu II

6-15

800

PÁ 15:30-18:30

DDM Benešov

Š. Neuwirthová

Karate I

6-18

900

PÁ 15:30-17:00,

ST 17:00-18:30

DDM Benešov

R. Křivánek

T. Král

Karate II

7-26

900

PÁ 15:30-17:00,

ST 17:00-19:00

DDM Benešov

R. Křivánek

T. Král

Florbal II

11-20

700

PÁ 16:00-17:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Š. Zídek

S. Srdínková

L. Brož

Gymnastika pro chlapce

6-26

700

PÁ 16:30-17:30

Sokolovna

J. Kašpar

V. Staša

O. Stěhule

Street dance II pro mírně pokročilé

6-10

800

PÁ 17:00-18:30

DDM Benešov

Ing. M. Janoušková

T. Svitáková

Street dance III pro pokročilé

9-12

900

PÁ 18:30-20:00

NE 13:30 -15:00

DDM Benešov

Ing. M. Janoušková

T. Svitáková

Sobota

Sportovně střelecký kroužek

7-20

850

SO 08:30-13:00,

ÚT 15:00-18:15

DDM Benešov

P. Hubal

P. Hrdlička

J. Hrdlička

P. Jonák

Neděle

Street dance III pro pokročilé

9-12

900

PÁ 18:30-20:00

NE 13:30 -15:00

DDM Benešov

Ing. M. Janoušková

T. Svitáková

Airsoft

11-18

900

NE 15:00-17:00

DDM Benešov

D. Doležal

R. Ernest

Akrobacie a tanec

10-20

800

NE 15:00-16:30

Sokolovna

O. Proskurnia

V. Lapina

2023/2024

Nabídka ZK 2023/2024

Nabídka zájmových kroužků Domu dětí a mládeže Benešov 2023-2024_na web.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 984,22 kB
Staženo: 495×
Vloženo: 19. 10. 2023

První schůzky 2023/2024

Nabídka zájmových kroužků Domu dětí a mládeže Benešov 2023-2024_zahájení.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,12 MB
Staženo: 110×
Vloženo: 12. 9. 2023

Informace pro členy ZK a jejich rodiče 2023/2024

Informace pro členy ZK_2023.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 433,33 kB
Staženo: 101×
Vloženo: 12. 9. 2023

Žádost o pravidelné uvolňování

Žádost o pravidelné uvolňování dítěte ze zájmového kroužku (3).pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 383,4 kB
Staženo: 66×
Vloženo: 7. 9. 2023

Přehled ZK 2023/2024

Přehled zájmových kroužků Domu dětí a mládeže Benešov 2023-2024_přehled.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 735,93 kB
Staženo: 86×
Vloženo: 27. 12. 2023

2022/2023

Nabídka ZK 2022/2023

Nabídka ZK 22-23.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 508,44 kB
Staženo: 559×
Vloženo: 15. 9. 2022

První schůzky ZK 2022/2023

Zahájení zájmových kroužků Domu dětí a mládeže Benešov 2022.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 682,53 kB
Staženo: 215×
Vloženo: 19. 9. 2022

Přehled ZK 2022/2023

Přehled zájmových kroužků Domu dětí a mládeže Benešov 2022.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 665,06 kB
Staženo: 171×
Vloženo: 20. 2. 2023

Informace pro členy ZK a jejich rodiče 22/23

Informace pro členy ZK_2022.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 432,3 kB
Staženo: 182×
Vloženo: 19. 9. 2022

Žádost o pravidelné uvolňování

Žádost o pravidelné uvolňování dítěte ze zájmového kroužku.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 383,4 kB
Staženo: 126×
Vloženo: 19. 9. 2022

2021/2022

Přehled ZK 2021/2022

Přehled zájmových kroužků Domu dětí a mládeže Benešov.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 497,18 kB
Staženo: 910×
Vloženo: 10. 1. 2022

První schůzy 2021/2022

První schůzky 2021-2022.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 507,41 kB
Staženo: 360×
Vloženo: 20. 9. 2021

Ukončení ZK 2021/2022

Ukončení ZK 2021-2022.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 517,15 kB
Staženo: 218×
Vloženo: 31. 5. 2022

Informace pro členy ZK a jejich rodiče 21/22

Informace pro členy ZK.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 435,58 kB
Staženo: 126×
Vloženo: 19. 9. 2022

2020/2021

První schůzky ZK 2020/2021

První schůzky zájm. kroužků 2020-2021.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 501,38 kB
Staženo: 792×
Vloženo: 6. 10. 2020

Nabídka ZK 2020/2021

Nabídka zájm kroužků 2020-2021 - aktualizováno2.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 503,44 kB
Staženo: 453×
Vloženo: 15. 9. 2022

2019/2020

Přehled ZK 2019/2020

Přehled zájmov. kr. 2019-20.doc
Typ souboru: DOC dokument, Velikost: 132 kB
Staženo: 1,128×
Vloženo: 26. 11. 2019

Informace pro členy ZK a jejich rodiče

informace pro členy zájmových kroužků domu dětí a mládeže benešov a jejich rodiče.docx
Typ souboru: DOCX dokument, Velikost: 15,09 kB
Staženo: 729×
Vloženo: 16. 9. 2019

Naše činnost

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Kontakt

Mobil: 603 462 352
E-mail: info@ddmbenesov.cz

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:27
TÝDEN:27
CELKEM:573234

nahoru