Navigace

Obsah

Kroužky

První schůzky zájmových kroužků Domu dětí a mládeže Benešov

školní rok 2020 – 2021

 

 

Pondělí

Název kroužku

Kdy – hodina konání

Kde – místo konání

První schůzka

Keramika I (4. a 5. třída)

14.30 – 16.00

DDM Benešov, keramická dílna

5.10.

Elektronika a robotika  I (od 3. třídy)

16.30 – 17.30

DDM Benešov, dílny

21.9.

Elektronika a robotika II  (od 3. třídy)

17.45 – 18.45

DDM Benešov, dílny

21.9.

Gymnastika I  (pro začátečníky od 1. třídy)

13.00 – 14.15

DDM Benešov, sál

21.9.

Gymnastika II  (pro mírně pokročilé  od 1. třídy)

14.30 – 15:45

DDM Benešov, sál

21.9.

Stolní tenis I   (od 1. třídy)

16.00 – 17.00

DDM Benešov, sál

5.10.

Lehká atletika I (1. – 5. třída)

16.00 – 17.00

Hala ZŠ Jiráskova, BN

5.10.

Lehká atletika II (1. - 5. třída)

16.00 – 17.00

Hala ZŠ Jiráskova, BN

5.10.

Lehká atletika III (1. –5. třída)

17.00 – 18.00

Hala ZŠ Jiráskova, BN

5.10.

Lehká atletika IV (1-5.třída)

16.00 – 17.00

Hala ZŠ Jiráskova, BN

5.10.

Plavání  I – plavci, poloplavci (od 1. třídy)

16.00 – 17.00

Krytý plavecký bazén Benešov

5.10.

Plavání II – plavci , poloplavci  (od 1. třídy)

17.00 – 18.00

Krytý plavecký bazén Benešov

5.10.

Plavání III – plavci, poloplavci (od 1. třídy)

18.00 – 19.00

Krytý plavecký bazén Benešov

5.10.

Záchranář (od 1. třídy)

16.45 – 17.45

DDM Benešov, Za hernou

5.10.

In  Music Hip-Hop (od 11 let)

18.30  – 20.00

DDM Benešov, sál

5.10.

Hra na flétnu III (od 1. třídy)

 

DDM Benešov, č. 28

5.10.

s rodiči v 16.00h

Stolní tenis IV (od 3. třídy)

17.15 – 18.15

DDM Benešov, sál

5.10.

Hra na kytaru I (od 1. třídy)

 

DDM Benešov, č. 2

5.10.

Výtvarné hrátky (1. – 3. třída)

14.00 – 15.30

DDM Benešov, č. 31

21.9.

Zábavný klub I

12.00 – 14.30

DDM Benešov

14.9.

Úterý

Výtvarná výchova (1. - 4. třída)

14.00 – 15.30

DDM Benešov, č. 31

6.10.

Stolní tenis II (od 1. třídy)

13.45 – 14.45

DDM Benešov, sál

6.10.

Střelecký  (od 2. třídy), úterý + sobota

15.00 – 18.15

DDM Benešov, sál

Sobota 26.9.

s rodiči v 9.30h

Letečtí modeláři ( od 4. třídy )

16.00 – 18.00

DDM Benešov, dílny

22.9.

Plavání V – neplavci - poloplavci (od 1. do 4. třídy)

16.00 – 17.00

Krytý plavecký bazén Benešov

29.9.

Plavání IV – plavci, poloplavci  (od 1. třídy)

16.00 – 17.00

Krytý plavecký bazén Benešov

29.9.

Hra na kytaru I  (od 1. třídy)

 

DDM Benešov, č. 12

6.10.

Street dance VI -  pro pokročilé (4.,5., 6., 7. tř.)

18.30 – 19.30

DDM Benešov, sál

29.9.

Hra na flétnu V ( od 1. třídy )

 

DDM Benešov, č. 2

25.9.

s rodiči v 16.30h

Street dance III (Hip hop, house dance, MTV dance…) pro pokročilé od 14 let  - úterý + čtvrtek

19.45 – 21.15

DDM Benešov, sál

24.9.

Anglický jazyk I (2. - 4. třída)

15.30 – 16.30

DDM Benešov, č. 12

22.9.

Anglický jazyk II (5. –7. třída)

16.45 – 17.45

DDM Benešov, č. 12

22.9.

Myslivecký (1. – 9. třída)

16.00 – 17.30

Petroupim, DDM Benešov

22.9.

Petroupim

Počítače pro začátečníky (2. – 9. třída)

14.00 – 15.00

DDM Benešov, za hernou

6.10.

Počítače pro mírně pokročilé (2. – 9. třída)

15.15 – 16.15

DDM Benešov, za hernou

6.10.

Robotika (2. – 9. třída)

16.30 – 17.30

DDM Benešov, za hernou

6.10.

Zábavný klub II

12.00 – 14.30

DDM Benešov

15.9.

Středa

Karate I (začátečníci od 1. třídy)

17.00 – 18.15

DDM Benešov, sál

30.9.

Karate II (pro pokročilé, středa + pátek)

18.30 – 20.00

DDM Benešov, sál

30.9.

Street dance VII - pro začátečníky (1. - 3. třída)

13.15 – 14.15

DDM Benešov, sál

 

Street dance V - pro začátečníky (1. - 3. třída)

15.45 – 16.45

DDM Benešov, sál

30.9.

Gymnastika III (od 1. třídy)

15.30 – 17.00

Sokolovna Benešov

23.9.

Gymnastika V -  pro pokročilé (od 4. třídy)

17.15 – 18.30

Sokolovna Benešov

23.9.

Výtvarka jinak  (5. – 9. třída) 1x za 14 dní

14.30 –  16.30

DDM Benešov, dílny

30.9.

Fitness (pro děvčata od 9 let)

14.30 – 15.30

DDM Benešov, sál

7.10.

Pěvecký sbor (od 1. třídy)

14.30 – 16.00

sál Českobratrské církve evangelické (ul. Husova, Benešov), klubovna DDM Benešov

23.9.

Angličtina pro dospělé

15.30 – 16.30

DDM Benešov, za hernou

23.9.

Zábavný klub III

12.00 – 14.30

DDM Benešov

16.9.

Čtvrtek

Street dance IV pro začátečníky a mírně  pokročilé (7., 8., 9. třída)

17.00 – 18.15

DDM Benešov, sál

24.9.

Street dance III – pro pokročilé od 14 let (Hip hop, house dance, MTV dance…),  úterý + čtvrtek

18.30 – 20.00

DDM Benešov, sál

24.9.

Dívčí klub I – vaření, výtvarné činnosti…

(od 1. třídy)

13.40 – 15.40

DDM Benešov, č. 31

1.10.

Sportovní hry I (1. - 4. třída)

16.00 – 17.00

Hala ZŠ Jiráskova, BN

1.10.

Volejbal I (od 3. třídy)

16.00 – 17.00

Hala ZŠ Jiráskova, BN

1.10.

Basketbal I (od 2. třídy)

16.00 – 17.00

Hala ZŠ Jiráskova, BN

1.10.

Volejbal II pro pokročilé (od 6. třídy)

17.00 – 18.00

Hala ZŠ Jiráskova, BN

1.10.

Volejbal III pro mírně pokročilé (od 6. třídy)

17.00 – 18.00

Hala ZŠ Jiráskova Benešov

1.10.

Míčové hry (od 5. třídy –

vybíjená, kin-ball, přehazovaná…)

17.00 – 18.00

Hala ZŠ Jiráskova, BN

1.10.

Keramika II (2 a 3.. třída)

14.00 – 15.30

DDM Benešov, keramická dílna

24.9.

Keramika III  (2. a 3. třída)

15.45 – 17.15

DDM Benešov, keramická dílna

 

Plavání VI – plavci, poloplavci

(od 1 . třídy do 15 let)

16.00 – 17.00

Krytý plavecký bazén Benešov

1.10.

Plavání VII – plavci , kteří uplavou 50 m

(od 1. třídy  do 15 let)

17.00 – 18.00

Krytý plavecký bazén Benešov

1.10.

Plavání  VIII  (neplavci, poloplavci od 1. třídy)

17.00 – 18.00

Krytý plavecký bazén Benešov

1.10.

Plavání  IX  (neplavci, poloplavci od 1. třídy)

17.00 – 18.00

Krytý plavecký bazén Benešov

1.10.

Pohybová průprava (od 1. třídy)

15.45– 16.45

DDM Benešov, sál

24.9.

Divadelní (od 2. třídy)

14.00 – 15.30

DDM Benešov č. 9 – dílny, sál

1.10.

Kuželky I  (9 – 18 let)

15.15 – 16.15

Kuželník Benešov, klubovna DDM Benešov

1.10.

Kuželky II (9 – 18 let)

16.30 – 17.30

Kuželník Benešov, klubovna DDM Benešov

1.10.

Železniční modeláři (2. – 9. tř.)

16.00 – 18.00

DDM Benešov, dílny

24.9.

Klub zábavné logiky a deskových her

14.00 – 15.30

DDM Benešov, č. 12 (financováno z VÝZVY

 č. 02_18_063 ŠABLONY II)

24.9.

Zábavný klub IV

12.00 – 14.00

DDM Benešov

17.9.

Pátek

Diskotance II -  pro mírně pokročilé ( 9 – 12 let)

17.00 – 18.15

DDM Benešov, sál

25.9.

Diskotance I -  pro pokročilé (od 13 let)

18.30 – 20.00

DDM Benešov, sál

25.9.

Stolní tenis III (od 1. třídy)

14.00 – 15.00

DDM Benešov, sál

2.10.

Dívčí klub II – vaření, výtvarné činnosti…

 (od 1. třídy)

14.00 – 16.00

DDM Benešov, č. 31

2.10.

Dívčí klub III – vaření, výtvarné činnosti…

(od 1. třídy)

14.00 – 16.00

DDM Benešov, dílny

2.10.

Florball I (od 1. třídy)

15.00 – 16.00

Hala ZŠ Jiráskova, Benešov

2.10.

Florball II (od 5. třídy)

16.00 – 17.00

Hala ZŠ Jiráskova Benešov

2.10.

Gymnastika IV – pro mírně pokročilé

 (od 1. třídy)

13.30 – 15.00

Sokolovna Benešov

2.10.

Gymnastika VI -  pro pokročilé  (od 2. třídy)

15.15 – 16.45

Sokolovna Benešov

2.10.

Gymnastika  pro chlapce  (od 1. třídy)

17.00 – 18.00

Sokolovna Benešov

2.10.

Hra na flétnu I (od 1. třídy)

 

DDM Benešov, č. 12

25.9.

s rodiči v 16.30h

Hra na flétnu IV (od 1. třídy)

 

DDM Benešov, keramická dílna

25.9.

s rodiči v 17.00h

Karate II pro pokročilé (od 5. tříd),

středa + pátek

15.30 – 16.45

DDM Benešov, sál

2.10.

Hra na kytaru III (od 2. třídy)

 

DDM Benešov, za hernou

25.9.

S rodiči v 15.30h

Hra na klavír I (od 2. třídy)

 

DDM Benešov, č. 2

25.9.

s rodiči v 16.00h

Zábavný klub V

12.00 – 14.30

DDM Benešov

18.9.

Sobota

Střelecký  (od 2. třídy),  úterý + sobota

8.30 – 13.00

DDM Benešov, sál

Sobota 26.9.

s rodiči v 9.30h

Neděle

Airsoft + Fantasy (od 11 let)

15.00 – 17.00

DDM Benešov, sál

11.10.

 

 

 

První schůzky zájmových kroužků budou postupně aktualizovány.

 

Aktualizováno dne:  10. 9. 2020

Více informací ke gymnastice naleznete zde.

 

2020/21

Nabídka ZK pro školní rok 2020/2021 Staženo: 896x | 17.09.2020

První schůzky ZK 2020/2021 Staženo: 273x | 16.09.2020

2019/20

Přehled ZK 2019/2020 Staženo: 774x | 26.11.2019

Informace pro členy ZK a jejich rodiče Staženo: 392x | 16.09.2019

2018/19

Přehled zájmových kroužků 2018/2019 Staženo: 4436x | 23.11.2018

Stránka

  • 1