Navigace

Obsah

Vítejte na oficiálních webových stránkách Domu dětí a mládeže Benešov

BudovaCharakteristika

Dům dětí a mládeže Benešov je příspěvková organizace, která uskutečňuje vzdělávací, zájmovou a rekreační činnost pro děti, mládež, jejich rodiče a další dospělé zájemce a organizace v průběhu celého roku. K této činnosti využívá prostor a zařízení budovy DDM Benešov, Poštovní 1668, místnosti, budovu a areál Turistické základny DDM Benešov v Jablonné nad Vltavou 44.

Více

 

Novinky

18.01.2019

Modelování ze slaného těsta

Hezký obrázek klauna, motýlka, myšky nebo zajíce si ve středu 16.1. 2019 vymodelovaly děti ze slaného těsta při akci „Pro šikovné ruce“, kterou pravidelně pořádá Dům dětí a mládeže Benešov. Všechny práce se podařily a jistě potěší rodiče i kamarády.

Detail Aktuality

07.01.2019

Divadlo kouzel

Kouzla a Vánoce patří neodmyslitelně k sobě, a tak si tuto sváteční atmosféru užily děti a dospěláci v sobotu 15. 12. 2018. Dům dětí a mládeže Benešov pro ně připravil výlet do Divadla kouzel Pavla Kožíška do Líbeznice u Prahy. Úžasná kouzla a legrace pobavila všechny malé i velké návštěvníky a závěrem nechyběla ani autogramiáda Pavla Kožíška. Podvečerní projížďka vánočně osvětlenou Prahou byla příjemnou tečkou pěkného výletu.

Detail Aktuality

07.01.2019

Kroužkování a Vánoční pečení

Mezi poslední prosincové akce pořádané ve středu 19. 12. 2018 v Domě dětí a mládeže Benešov patřilo velmi oblíbené „ Kroužkování", při kterém si děti vyrobily krásné dárky – šperky z eloxovaných kroužků. Na druhé akci, kterou bylo „Vánoční pečení" si děti upekly voňavé vanilkové rohlíčky. Práce šla dětem rychle od ruky, a proto zbyl čas i na výrobu vánočních hvězdiček z drátků a korálků. Přejeme dětem i rodičům nový rok 2019 plný lásky, pohody a těšíme se na všechny na dalších akcích, které Dům dětí a mládeže Benešov pravidelně pro všechny zájemce připravuje.

Detail Aktuality

07.01.2019

Vánoční atmosféra s flétničkami

O milou atmosféru se postaraly děti ze zájmových kroužků HRY NA FLÉTNU Domu dětí a mládeže Benešov při vánočních besídkách. Koledami a písněmi potěšily své rodiče, prarodiče i hosty a ukázaly co vše se už na flétnu naučily hrát.

Detail Aktuality

23.12.2018

PF 2019

PF 2019

Detail Aktuality