Navigace

Obsah

Vítejte na oficiálních webových stránkách Domu dětí a mládeže Benešov

BudovaCharakteristika

Dům dětí a mládeže Benešov je příspěvková organizace, která uskutečňuje vzdělávací, zájmovou a rekreační činnost pro děti, mládež, jejich rodiče a další dospělé zájemce a organizace v průběhu celého roku. K této činnosti využívá prostor a zařízení budovy DDM Benešov, Poštovní 1668, místnosti, budovu a areál Turistické základny DDM Benešov v Jablonné nad Vltavou 44.

Více

 

Novinky

18.12.2019

PF 2020

PF 2020

Detail Aktuality

16.12.2019

Mikulášské závody

Druhé místo vybojovala pro Dům dětí a mládeže Benešov na sobotních Mikulášských závodech v Týnci nad Sázavou v kategorii starších žákyň Nikola Honomichlová.

Detail Aktuality

16.12.2019

Úspěšné zakončení roku 2019 v DDM Benešov

Rok 2019 byl pro Dům dětí a mládeže Benešov i pro mě osobně velmi úspěšný. 8. listopadu 2019 jsem v Liberci převzala ocenění udělené ministrem školství, mládeže a tělovýchovy za dlouholetou záslužnou práci s dětmi a mládeží. Jsem na něj velmi pyšná. A máme se čím pochlubit. V pravidelné zájmové činnosti jsme obsadili přední místo ve středočeském kraji, uspořádali 10 letních táborů a celou řadu akcí pro děti, mládež i dospělé. Velký podíl na výborném hodnocení našeho zařízení v rámci Středočeského kraje i celé republiky má skvělý kolektiv všech zaměstnanců. Přeji jim v roce 2020 pevné zdraví, hodně štěstí, úspěchů a pohody.

Detail Aktuality

13.12.2019

Píšeme dopis Ježíškovi

Ve středu 20.11.2019 proběhla v Domě dětí a mládeže Benešov velmi pěkná akce, při které děti psaly dopis Ježíškovi pomoci různých programů na počítači. Originální přání dozdobily obrázky konkrétních věcí, které si přejí najít pod vánočním stromečkem. Dopisy byly krásné, nechybělo ani poděkování a přání k prožití šťastných vánočních svátků.

Detail Aktuality

13.12.2019

Vánoční tvoření

Krásné vánoční ozdobičky si vyrobily děti ve středu 11. prosince v Domě dětí a mládeže Benešov při akci "Vánoční tvoření". Odnesly si zápich a závěs zdobený ubrouskovou technikou a andílka z korálků a vatového korpusu.

Detail Aktuality