Navigace

Obsah

Vítejte na oficiálních webových stránkách Domu dětí a mládeže Benešov

BudovaCharakteristika

Dům dětí a mládeže Benešov je příspěvková organizace, která uskutečňuje vzdělávací, zájmovou a rekreační činnost pro děti, mládež, jejich rodiče a další dospělé zájemce a organizace v průběhu celého roku. K této činnosti využívá prostor a zařízení budovy DDM Benešov, Poštovní 1668, místnosti, budovu a areál Turistické základny DDM Benešov v Jablonné nad Vltavou 44.

Více

 

Novinky

24.06.2020

Uzavření DDM

Dům dětí a mládeže Benešov bude 29.6. a 30.6.2020 uzavřen. Všichni zaměstnanci jedou uklízet na Turistickou Základnu v Jablonné nad Vltavou před letními tábory. Děkujeme za pochopení. Milada Rýdlová, ředitelka

Detail Aktuality

10.06.2020

PODĚKOVÁNÍ A ROZLOUČENÍ

S končícím školním rokem ukončilo činnost i 83 zájmových kroužků Domu dětí a mládeže Benešov, ve kterých pracovalo 1310 dětí – především školního věku. Bohužel ten letošní rok byl poznamenán Covidem 19 a s tím spojené vyhlášení nouzového stavu. Byly zrušeny jarní soutěže a přehlídky kde děti z našich zájmových kroužků každoročně velmi dobře reprezentovaly nejen naše zařízení, ale i Město Benešov i Středočeský kraj.

Detail Aktuality

21.05.2020

Přihlašování na kroužky pro rok 2020/2021

Vážení rodiče, zákonní zástupci, pokud Vaše dítě navštěvovalo zájmový kroužek DDM Benešov v tomto školním roce a má zájem pokračovat, přihlaste ho přes informační systém na adrese ddmbenesov.iddm.cz v termínu od 1. 6. do 30. 6. 2020. Tím bude vaše dítě závazně zařazeno do uvedeného zájmového kroužku.

Detail Aktuality

12.05.2020

Letní tábory

Vážení rodiče, zákonní zástupci v současné době čekáme na vyjádření Ministerstva zdravotnictví ohledně letních táborů. Budeme Vás všechny ihned kontaktovat, až bude jasné rozhodnutí. Přihlášky a lékaře zatím do DDM nenoste, platby nehraďte. Děkujeme za pochopení. Věříme, že se s Vašimi dětmi setkáme co nejdříve. Za DDM Benešov ředitelka Milada Rýdlová

Detail Aktuality

Akce DDM Benešov