Navigace

Obsah

Vítejte na oficiálních webových stránkách Domu dětí a mládeže Benešov

BudovaCharakteristika

Dům dětí a mládeže Benešov je příspěvková organizace, která uskutečňuje vzdělávací, zájmovou a rekreační činnost pro děti, mládež, jejich rodiče a další dospělé zájemce a organizace v průběhu celého roku. K této činnosti využívá prostor a zařízení budovy DDM Benešov, Poštovní 1668, místnosti, budovu a areál Turistické základny DDM Benešov v Jablonné nad Vltavou 44.

Více

 

Novinky

18.03.2019

Jarní nocování

Textilní kytičky technikou Kanzashi se naučila vyrábět děvčata v Domě dětí a mládeže Benešov na oblíbené akci „Jarní nocování", které se konalo od pátku 15. 3. 2019 do soboty 16. 3. 2019. Seznámila se s různými typy a postupy při šití těchto kouzelných kytiček a jejich dalším využitím jako jarních doplňků a ozdob. Technika děvčata velmi bavila a hotové kytičky navodily tu pravou jarní atmosféru. Na programu nechyběly opět veselé hry a celá akce proběhla v příjemné kamarádské atmosféře.

Detail Aktuality

18.03.2019

Modelování z keramické hlíny

Velikonoční dekorace už začaly vyrábět děti v Domě dětí a mládeže Benešov. Ve středu 13. března si vymodelovaly hezkého velikonočního zajíčka. Práce s hlínou je bavila a podařila se. Pro hotový, vypálený výrobek si přijdou za tři týdny.

Detail Aktuality

11.03.2019

Jarní pečení

Veselé barevné muffiny s lentilkovým překvapením si upekly děti na akci „Jarní pečení" ve středu 6. 3. 2019 v Domě dětí a mládeže Benešov. Kromě sladké dobroty si také vyrobily krásné ptáčky z látky, které závěrem dozdobily jako zápichy do květináče.

Detail Aktuality

05.03.2019

Středeční odpoledne

Na středeční odpoledne 27. 2. 2019 připravil Dům dětí a mládeže Benešov pro školáky tři zábavné akce. Zatancovat a zasoutěžit si s ostatními kamarády mohly děti na tanečních kobercích a při hře Bingo si zahrály o hezké odměny. Zájemci o rukodělné techniky si „ pohráli" s pedigem - a upletli krásné jarní dekorace do květináče - kytičky, dozdobené barevnými dřevěnými korálky. Také na měsíc březen připravil Dům dětí a mládeže Benešov pestrý program, ze kterého si každý jistě vybere.

Detail Aktuality

05.03.2019

Nedělní cvičení

Plná tělocvična dětí různého věku byla opět v neděli odpoledne při Nedělním cvičení Domu dětí a mládeže Benešov. Tentokrát přišli i kluci, a tak došlo i na kruhy a hrazdu, na kterých si děti mohly vyzkoušet své dovednosti.

Detail Aktuality

Akce DDM Benešov