Navigace

Obsah

Vítejte na oficiálních webových stránkách Domu dětí a mládeže Benešov

BudovaCharakteristika

Dům dětí a mládeže Benešov je příspěvková organizace, která uskutečňuje vzdělávací, zájmovou a rekreační činnost pro děti, mládež, jejich rodiče a další dospělé zájemce a organizace v průběhu celého roku. K této činnosti využívá prostor a zařízení budovy DDM Benešov, Poštovní 1668, místnosti, budovu a areál Turistické základny DDM Benešov v Jablonné nad Vltavou 44.

Více

 

Novinky

13.12.2019

Píšeme dopis Ježíškovi

Ve středu 20.11.2019 proběhla v Domě dětí a mládeže Benešov velmi pěkná akce, při které děti psaly dopis Ježíškovi pomoci různých programů na počítači. Originální přání dozdobily obrázky konkrétních věcí, které si přejí najít pod vánočním stromečkem. Dopisy byly krásné, nechybělo ani poděkování a přání k prožití šťastných vánočních svátků.

Detail Aktuality

13.12.2019

Vánoční tvoření

Krásné vánoční ozdobičky si vyrobily děti ve středu 11. prosince v Domě dětí a mládeže Benešov při akci "Vánoční tvoření". Odnesly si zápich a závěs zdobený ubrouskovou technikou a andílka z korálků a vatového korpusu.

Detail Aktuality

13.12.2019

Čertovské pečení

Velké čertovské přípravy proběhly ve středu 4.12.2019 v Domě dětí a mládeže Benešov. Z předem připraveného těsta si děti upekly každý svůj čertovský závin, ve kterém nechyběly všechny přísady, které mají mlsní čerti rádi. Práce šla dětem od ruky a upečené sladké dobroty provoněly brzy celý dům dětí.

Detail Aktuality

13.12.2019

Ozdobíme stromečky, rozezníme zvonečky

Vánoční výtvarné dílničky Domu dětí a mládeže Benešov byly součástí zábavného programu na skvělé akci, kterou pořádá tradičně KIC Benešov. Děti si vyrobily různými technikami krásné vánoční dekorace - andílka z březových polínek, originální sněžítko, vánoční svícen, zápich zdobený ubrouskovou technikou a nazdobily kořením voňavý pomeranč. Celé odpoledne proběhlo v příjemné předvánoční atmosféře, kterou si malí i velcí návštěvníci určitě užili.

Detail Aktuality

13.12.2019

Těšíme se na advent

Dle své fantazie ruličky polepovaly vánočními motivy a skládaly do balíčků, do kterých daly malou sladkost. Přesně 24 balíčků pečlivě očíslovaly a dle tradice jim poslouží k odpočítávání dnů adventu ke Štědrému dni.

Detail Aktuality

Akce DDM Benešov