Obsah

Školní rok 2021/2022

Pro nový školní rok se budete moci přihlašovat od pondělí 17. 5. 2021 v systému ddmbenesov.iddm.cz. V letošním roce ho necháme puštěný i přes prázdniny a budou se moci přihlašovat i noví účastníci. Od 16. 8. 2021 vedoucí oddělení projde přihlášky a automaticky přihlásí účastníky, kteří byli přihlášeni v tomto školním roce a do 31. 8. 2021 dá vědět všem. To znamená, že 1. 9. 2021 budete vědět, zda se dítě na kroužek dostane, či ne.

 

Pondělí

Název činnosti

Věk od-do

Cena - rok

Termín konání

Název místa

Lektor

Hra na kytaru I

6-18

 800

00:00-00:01

DDM Benešov

Iva Sadílková

Gymnastika I pro začátečníky

6-10

 650

13:00-14:15

DDM Benešov

Iva Křížková

Keramika I

7-10

1 100

13:30-15:00

DDM Benešov

Anna Stoklasová

Kouzlo přírody

6-12

 650

14:30-15:30

DDM Benešov

Milada Rýdlová

Gymnastika II pro mírně pokročilé

6-12

 650

14:30-15:45

DDM Benešov

Iva Křížková

Programování ve Scratchi pro začátečníky

10-16

 650

14:45-15:45

DDM Benešov

Žaneta Majerová

Keramika II

10-12

1 100

15:30-17:00

DDM Benešov

Anna Stoklasová

Lehká atletika I

6-11

 600

16:00-17:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Jana Kahounová

Lehká atletika II

6-11

 600

16:00-17:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Iveta Pechová

Lehká atletika IV

6-11

 600

16:00-17:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Barbora Nováková

Plavání - plavci a poloplavci I

6-15

1 600

16:00-17:00

Plavecký bazén

Miroslav Pokorný

Stolní tenis I

6-18

 600

16:00-17:00

DDM Benešov

Petr Brabec

Robotika pro mírně pokročilé

9-16

 650

16:00-17:00

DDM Benešov

David Hart

Hra na kytaru IV

7-15

 800

16:00-18:00

DDM Benešov

Kateřina Amlerová

Elektronika a robotika I

8-18

 600

16:30-17:30

DDM Benešov

Pavel Šach

Záchranář

6-26

 600

17:00-18:00

DDM Benešov

Hana Tůmová

Lehká atletika III

6-11

 600

17:00-18:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Jana Kahounová

Plavání - plavci a poloplavci II

6-17

1 600

17:00-18:00

Plavecký bazén

Miroslav Pokorný

Stolní tenis IV

9-22

 600

17:15-18:15

DDM Benešov

Ivana Růžičková

Elektronika a robotika II

8-18

 600

17:45-18:45

DDM Benešov

Pavel Šach

Plavání - plavci a poloplavci III

6-17

1 600

18:00-19:00

Plavecký bazén

Miroslav Pokorný

In Music Hip - Hop

11-18

 650

18:30-20:00

DDM Benešov

Iveta Vacková

Úterý

Stolní tenis II

6-15

 600

13:45-14:45

DDM Benešov

Ivana Růžičková

Výtvarná výchova

6-10

 650

14:00-15:30

DDM Benešov

Anna Stoklasová

Tvorba webových stránek pro začátečníky

10-16

 650

14:15-15:15

DDM Benešov

Žaneta Majerová

Sportovně střelecký kroužek

7-20

 750

15:00-18:15, SO 08:30-13:00

DDM Benešov

Pavel Hubal

Plavání - plavci a poloplavci IV

6-15

1 600

16:00-17:00

Plavecký bazén

Lenka Pecinovská

Plavání- neplavci a poloplavci V

6-12

1 600

16:00-17:00

Plavecký bazén

Martina Lutzová

Letečtí modeláři

9-18

1 100

16:00-18:00

DDM Benešov

František Kašpárek

Street dance pro pokročilé VI

10-14

 600

18:30-19:30

DDM Benešov

Zuzana Laurichová

Street dance III(HIP-HOP, House, MTV,..)

14-26

 800

19:45-21:15, ČT 18:30-20:00

DDM Benešov

Veronika Bělková

Středa

Základy informatiky

10-16

 600

14:00-15:00

DDM Benešov

Žaneta Majerová

Fitnes

9-15

 600

14:30-15:30

DDM Benešov

Eliška Růžičková

Pěvecký sbor

6-16

 650

14:30-16:00

DDM Benešov

Alena Vašáková

Výtvarka jinak (1x za 14 dní)

10-16

 650

14:30-16:30

DDM Benešov

Růžena Havelková

Gymnastika III pro mírně pokročilé

6-12

 650

15:30-16:45

Sokolovna

Iva Křížková

Street dance pro začátečníky V

7-9

 600

15:45-16:45

DDM Benešov

Anna Stoklasová

Hra na flétnu III

6-10

 600

17:00-18:30

DDM Benešov

Kateřina Amlerová

Hra na kytaru V

7-15

 800

16:00-17:00

DDM Benešov

Kateřina Amlerová

Karate I.

6-18

 650

17:00-18:15

DDM Benešov

Radek Křivánek

Gymnastika V pro pokročilé

10-20

 650

17:00-18:30

Sokolovna

Iva Křížková

Karate II.

10-26

 800

18:30-20:00, PÁ 15:30-16:45

DDM Benešov

Radek Křivánek

Čtvrtek

Dívčí klub I

6-16

 700

13:40-15:40

DDM Benešov

Ivana Růžičková

Klub deskových a logických her

6-16

 600

14:00-15:30

DDM Benešov

Iva Křížková

Divadelní

7-18

 700

14:00-15:30

DDM Benešov

Lucie Smetanová

Kuželky I

9-18

 600

15:15-16:15

Kuželník

Jitka Drábková

Pohybová průprava

6-10

 600

15:45-16:45

DDM Benešov

Iva Křížková

Basketbal I.

7-12

 600

16:00-17:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Lucie Smetanová

Volejbal I

8-15

 600

16:00-17:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Radek Vladyka

Plavání - plavci a poloplavci VI

6-16

2 600

16:00-17:00

Plavecký bazén

Lenka Pecinovská

Sportovní hry I

6-11

 600

16:00-17:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Ivana Růžičková

Hra na kytaru II

6-18

 800

16:00-18:00

DDM Benešov

Kamila Hynek

Železniční modeláři

8-16

 750

16:00-18:00

DDM Benešov

Pavel Osička

Myslivecký

6-15

 650

16:15-17:45

DDM Benešov

Hana Dušková

Volejbal II pro pokročilé

12-20

 600

17:00-18:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Lucie Smetanová

Volejbal III pro mírně pokročilé

12-18

 600

17:00-18:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Radek Vladyka

Plavání - plavci VII

7-15

2 100

17:00-18:00

Plavecký bazén

Jaroslav Máca

Plavání - neplavci a poloplavci VIII

6-15

1 600

17:00-18:00

Plavecký bazén

Martina Lutzová

Plavání - neplavci a poloplavci IX

6-15

1 600

17:00-18:00

Plavecký bazén

Lenka Pecinovská

Míčové hry - vybíjená, přehazovaná,..

11-18

 600

17:00-18:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Ivana Růžičková

Street Dance IV pro mírně pokročilé

13-16

 650

17:00-18:15

DDM Benešov

Veronika Bělková

Street dance III(HIP-HOP, House, MTV,..)

14-26

 800

18:30-20:00, ÚT 19:30-21:00

DDM Benešov

Veronika Bělková

Pátek

Hra na flétnu I

6-15

 600

15:00-18:00

DDM Benešov

Petra Křišťálová

Hra na flétnu II

6-15

 600

13:30-18:30

DDM Benešov

Kateřina Vospálková

Hra na klavír I

8-16

 600

13:30-16:00

DDM Benešov

Lucie Dobiášová

Gymnastika IV pro mírně pokročilé

6-15

 650

13:30-15:00

Sokolovna

Iva Křížková

Hra na kytaru III

7-15

 800

13:30-16:30

DDM Benešov

Adéla Bulínová

Stolní tenis III

6-15

 600

14:00-15:00

DDM Benešov

Adam Bouček

Dívčí klub II

6-16

 700

14:00-16:00

DDM Benešov

Ivana Růžičková

Dívčí klub III

6-16

 700

14:00-16:00

DDM Benešov

Milada Rýdlová

Florbal I.

6-12

 600

15:00-16:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Lukáš Brož

Gymnastika VI pro pokročilé

7-20

 650

15:15-16:45

Sokolovna

Iva Křížková

Florbal II

11-20

 600

16:00-17:00

ZŠ Jiráskova, Hala

Lukáš Brož

Gymnastika pro chlapce

6-26

 650

17:00-18:00

Sokolovna

Vít Staša

Karate II.

10-26

 800

15:30-16:45, ST 18:30-20:00

DDM Benešov

Radek Křivánek

Diskotance pro začátečníky

9-12

 650

17:00-18:15

DDM Benešov

Michaela Janoušková

Diskotance pro mírně pokročilé II

9-12

 650

18:30-20:00

DDM Benešov

Michaela Janoušková

Sobota

Sportovně střelecký kroužek

7-20

 750

08:30-13:00, ÚT 15:00-18:15

DDM Benešov

Pavel Hubal

Neděle

Airsoft + fantasy

11-18

 700

15:00-17:00

DDM Benešov

David Doležal

2021/2022

Přehled ZK 2021/2022 Staženo: 471x | 08.10.2021

První schůzy 2021/2022 Staženo: 77x | 20.09.2021

2020/21

První schůzky ZK 2020/2021 Staženo: 561x | 06.10.2020

Nabídka ZK pro školní rok 2020/2021 Staženo: 176x | 06.10.2020

2019/20

Přehled ZK 2019/2020 Staženo: 847x | 26.11.2019

Informace pro členy ZK a jejich rodiče Staženo: 480x | 16.09.2019

Stránka

  • 1