Obsah

Školní rok 2021/2022

Pro nový školní rok se budete moci přihlašovat od pondělí 17. 5. 2021 v systému ddmbenesov.iddm.cz. V letošním roce ho necháme puštěný i přes prázdniny a budou se moci přihlašovat i noví účastníci. Od 16. 8. 2021 vedoucí oddělení projde přihlášky a automaticky přihlásí účastníky, kteří byli přihlášeni v tomto školním roce a do 31. 8. 2021 dá vědět všem. To znamená, že 1. 9. 2021 budete vědět, zda se dítě na kroužek dostane, či ne.

 

Nabídka ZK pro školní rok 2021/2022

Pondělí

Název činnosti

Věk od

Věk do

Cena- rok

Termín konání

Jméno lektora

Příjmení lektora

Název místa

Název prostoru

Gymnastika I pro začátečníky

 6

 10

650 Kč

PO 13:00-14:15

Iva

Křížková

DDM

Sál

Keramika I

 7

 10

1 100 Kč

PO 13:30-15:00

Anna

Stoklasová

DDM

Keramika

Kouzlo přírody

 6

 12

650 Kč

PO 14:30-15:30

Milada

Rýdlová

DDM

Přírodověda

Gymnastika II pro mírně pokročilé

 6

 12

650 Kč

PO 14:30-15:45

Iva

Křížková

DDM

Sál

Programování ve Scratchi pro začátečníky

 10

 16

650 Kč

PO 14:45-15:45

Žaneta

Majerová

DDM

Za hernou

Keramika II

 10

 12

1 100 Kč

PO 15:30-17:00

Anna

Stoklasová

DDM

 

Lehká atletika I

 6

 11

600 Kč

PO 16:00-17:00

Jana

Kahounová

ZŠ Jiráskova, Hala

Hala

Lehká atletika II

 6

 11

600 Kč

PO 16:00-17:00

Iveta

Pechová

ZŠ Jiráskova, Hala

Hala

Lehká atletika IV

 6

 11

600 Kč

PO 16:00-17:00

Barbora

Nováková

ZŠ Jiráskova, Hala

Hala

Plavání - plavci a poloplavci I

 6

 15

1 600 Kč

PO 16:00-17:00

Miroslav

Pokorný

Plavecký bazén

Bazén

Stolní tenis I

 6

 18

600 Kč

PO 16:00-17:00

Petr

Brabec

DDM

Sál

Robotika pro mírně pokročilé

 9

 16

650 Kč

PO 16:00-17:00

David

Hart

DDM

 

Hra na kytaru IV

 7

 15

800 Kč

PO 16:00-18:00

Kateřina

Amlerová

DDM

Kuchyňka

Elektronika a robotika I

 8

 18

600 Kč

PO 16:30-17:30

Pavel

Šach

DDM

Dílny

Záchranář

 6

 26

600 Kč

PO 16:45-17:45

Hana

Tůmová

DDM

Za hernou

Lehká atletika III

 6

 11

600 Kč

PO 17:00-18:00

Jana

Kahounová

ZŠ Jiráskova, Hala

Hala

Plavání - plavci a poloplavci II

 6

 17

1 600 Kč

PO 17:00-18:00

Miroslav

Pokorný

Plavecký bazén

Bazén

Stolní tenis IV

 9

 22

600 Kč

PO 17:15-18:15

Ivana

Růžičková

DDM

 

Elektronika a robotika II

 8

 18

600 Kč

PO 17:45-18:45

Pavel

Šach

DDM

Dílny

Plavání - plavci a poloplavci III

 6

 17

1 600 Kč

PO 18:00-19:00

Miroslav

Pokorný

Plavecký bazén

Bazén

In Music Hip - Hop

 11

 18

650 Kč

PO 18:30-20:00

Iveta

Vacková

DDM

Sál

Úterý

Hra na kytaru I

 6

 18

800 Kč

ÚT 00:00-00:01

Iva

Sadílková

DDM

Klavír

Základy informatiky

 10

 16

600 Kč

ÚT 13:00-14:00

Žaneta

Majerová

DDM

Za hernou

Stolní tenis II

 6

 15

600 Kč

ÚT 13:45-14:45

Ivana

Růžičková

DDM

Sál

Výtvarná výchova

 6

 10

650 Kč

ÚT 14:00-15:30

Anna

Stoklasová

DDM

Kuchyňka

Tvorba webových stránek pro začátečníky

 10

 16

650 Kč

ÚT 14:15-15:15

Žaneta

Majerová

DDM

Za hernou

Sportovně střelecký kroužek

 7

 20

750 Kč

ÚT 15:00-18:15

SO 08:30-13:00

Pavel

Hubal

DDM

Sál

Plavání - plavci a poloplavci IV

 6

 15

1 600 Kč

ÚT 16:00-17:00

Lenka

Pecinovská

Plavecký bazén

Bazén

Plavání- neplavci a poloplavci V

 6

 12

1 600 Kč

ÚT 16:00-17:00

Martina

Lutzová

Plavecký bazén

Bazén

Letečtí modeláři

 9

 18

1 100 Kč

ÚT 16:00-18:00

František

Kašpárek

DDM

Dílny

Street dance pro pokročilé VI

 10

 14

600 Kč

ÚT 18:30-19:30

Zuzana

Kalfasová

DDM

Sál

Street dance III(HIP-HOP, House, MTV,..)

 14

 26

800 Kč

ÚT 19:30-21:00

ČT 18:30-20:00

Veronika

Bělková

DDM

Sál

Středa

Počítače pro začátečníky

 9

 18

650 Kč

ST 13:00-14:00

Žaneta

Majerová

DDM

 

Keramika pro rodiče s dětmi (Přihlásit dítě a i sebe)

 5

 7

800 Kč

ST 14:00-15:30

Anna

Stoklasová

DDM

Keramika

Počítače pro mírně pokročilé

 9

 18

650 Kč

ST 14:15-15:15

Žaneta

Majerová

DDM

 

Fitnes

 9

 15

600 Kč

ST 14:30-15:30

Eliška

Růžičková

DDM

Sál

Pěvecký sbor

 6

 16

650 Kč

ST 14:30-16:00

Alena

Vašáková

DDM

Za hernou

Výtvarka jinak

(1x za 14 dní)

 10

 16

650 Kč

ST 14:30-16:30

Růžena

Havelková

DDM

Dílny

Gymnastika III pro mírně pokročilé

 6

 12

650 Kč

ST 15:15-16:45

Iva

Křížková

Sokolovna

Tělocvična

Street dance pro začátečníky V

 7

 9

600 Kč

ST 16:00-17:00

Anna

Stoklasová

DDM

Sál

Anglický jazyk pro dospělé I

 18

 99

1 000 Kč

ST 16:30-18:00

Zuzana

Buchalová

DDM

 

Hra na kytaru V

 7

 15

800 Kč

ST 17:00-18:00

Kateřina

Amlerová

DDM

Keramika

Karate I.

 6

 18

650 Kč

ST 17:00-18:15

Radek

Křivánek

DDM

Sál

Gymnastika V pro pokročilé

 10

 20

650 Kč

ST 17:00-18:30

Iva

Křížková

Sokolovna

Tělocvična

Karate II.

 10

 26

800 Kč

ST 18:30-20:00

PÁ 15:30-16:45

Radek

Křivánek

DDM

Sál

Čtvrtek

Dívčí klub I

 6

 16

700 Kč

ČT 13:40-15:40

Ivana

Růžičková

DDM

Kuchyňka

Keramika II začátečníci

 7

 8

800 Kč

ČT 14:00-15:00

Zuzana

Buchalová

DDM

Keramika

Klub deskových a logických her

 6

 16

0 Kč

ČT 14:00-15:30

Iva

Křížková

DDM

 

Divadelní

 7

 18

700 Kč

ČT 14:00-15:30

Lucie

Smetanová

DDM

Sál

Kuželky I

 9

 18

600 Kč

ČT 15:15-16:15

Jitka

Drábková

Kuželník

Kuželník

Pohybová průprava

 6

 10

600 Kč

ČT 15:45-16:45

Iva

Křížková

DDM

Sál

Basketbal I.

 7

 12

600 Kč

ČT 16:00-17:00

Lucie

Smetanová

ZŠ Jiráskova, Hala

Hala

Volejbal I

 8

 15

600 Kč

ČT 16:00-17:00

Radek

Vladyka

ZŠ Jiráskova, Hala

Hala

Plavání - plavci a poloplavci VI

 6

 16

2 600 Kč

ČT 16:00-17:00

Lenka

Pecinovská

Plavecký bazén

Bazén

Sportovní hry I

 6

 11

600 Kč

ČT 16:00-17:00

Ivana

Růžičková

ZŠ Jiráskova, Hala

Hala

Hra na kytaru II

 6

 18

800 Kč

ČT 16:00-18:00

Kamila

Hynek

DDM

 

Železniční modeláři

 8

 16

750 Kč

ČT 16:00-18:00

Pavel

Osička

DDM

Dílny

Myslivecký

 6

 15

650 Kč

ČT 16:15-17:45

Hana

Dušková

DDM

Přírodověda

Kuželky II

 9

 18

600 Kč

ČT 16:30-17:30

Jitka

Drábková

Kuželník

 

Volejbal II pro pokročilé

 12

 20

600 Kč

ČT 17:00-18:00

Lucie

Smetanová

ZŠ Jiráskova, Hala

Hala

Volejbal III pro mírně pokročilé

 12

 18

600 Kč

ČT 17:00-18:00

Radek

Vladyka

ZŠ Jiráskova, Hala

Hala

Plavání - plavci VII

 7

 15

2 100 Kč

ČT 17:00-18:00

Jaroslav

Máca

Plavecký bazén

Bazén

Plavání - neplavci a poloplavci VIII

 6

 15

1 600 Kč

ČT 17:00-18:00

Martina

Lutzová

Plavecký bazén

Bazén

Plavání - neplavci a poloplavci IX

 6

 15

1 600 Kč

ČT 17:00-18:00

Lenka

Pecinovská

Plavecký bazén

Bazén

Míčové hry - vybíjená, přehazovaná,..

 11

 18

600 Kč

ČT 17:00-18:00

Ivana

Růžičková

ZŠ Jiráskova, Hala

Hala

Street Dance IV pro mírně pokročilé

 13

 16

650 Kč

ČT 17:00-18:15

Veronika

Bělková

DDM

Sál

Street dance III(HIP-HOP, House, MTV,..)

 14

 26

800 Kč

ÚT 19:30-21:00

ČT 18:30-20:00

Veronika

Bělková

DDM

Sál

Pátek

Hra na kytaru III

 7

 15

800 Kč

PÁ 00:00-00:01

Adéla

Bulínová

DDM

Za hernou

Hra na flétnu I

 6

 15

600 Kč

PÁ 00:00-00:01

Petra

Křišťálová

DDM

Angličtina

Hra na flétnu II

 6

 15

600 Kč

PÁ 00:00-00:01

Kateřina

Vospálková

DDM

Keramika

Hra na klavír I

 8

 16

600 Kč

PÁ 00:00-00:01

Lucie

Dobiášová

DDM

Klavír

Gymnastika IV pro mírně pokročilé

 6

 15

650 Kč

PÁ 13:30-15:00

Iva

Křížková

Sokolovna

Tělocvična

Stolní tenis III

 6

 15

600 Kč

PÁ 14:00-15:00

Adam

Bouček

DDM

Sál

Dívčí klub II

 6

 16

700 Kč

PÁ 14:00-16:00

Ivana

Růžičková

DDM

Kuchyňka

Dívčí klub III

 6

 16

700 Kč

PÁ 14:00-16:00

Milada

Rýdlová

DDM

Dílny

Florbal I.

 6

 12

600 Kč

PÁ 15:00-16:00

Lukáš

Brož

ZŠ Jiráskova, Hala

Hala

Gymnastika VI pro pokročilé

 7

 20

650 Kč

PÁ 15:15-16:45

Iva

Křížková

Sokolovna

Tělocvična

Florbal II

 11

 20

600 Kč

PÁ 16:00-17:00

Lukáš

Brož

ZŠ Jiráskova, Hala

Hala

Anglický jazyk pro dospělé II

 18

 99

1 000 Kč

PÁ 16:00-17:30

Zuzana

Buchalová

DDM

Za hernou

Gymnastika pro chlapce

 6

 26

650 Kč

PÁ 17:00-18:00

Vít

Staša

Sokolovna

Tělocvična

Karate II.

 10

 26

800 Kč

ST 18:30-20:00, PÁ 15:30-16:45

Radek

Křivánek

DDM

Sál

Diskotance pro mírně pokročilé II

 9

 12

650 Kč

PÁ 17:00-18:15

Michaela

Janoušková

DDM

Sál

Diskotance pro pokročilé I

 13

 30

650 Kč

PÁ 18:30-20:00

Sára

Slavíková

DDM

Sál

Sobota

Sportovně střelecký kroužek

 7

 20

750 Kč

ÚT 15:00-18:15

SO 08:30-13:00

Pavel

Hubal

DDM

Sál

Neděle

Airsoft + fantasy

 11

 18

700 Kč

NE 15:00-17:00

David

Doležal

DDM

Sál

 

Nezařazeno

Anglický jazyk I

 10

 12

 

650 Kč

 

Zuzana

Buchalová

DDM

Angličtina

Anglický jazyk II

 12

 14

650 Kč

 

Zuzana

Buchalová

DDM

Angličtina

 

2021/2022

Nabídka ZK pro školní rok 2021/2022 Staženo: 184x | 13.07.2021

2020/21

První schůzky ZK 2020/2021 Staženo: 520x | 06.10.2020

Nabídka ZK pro školní rok 2020/2021 Staženo: 150x | 06.10.2020

2019/20

Přehled ZK 2019/2020 Staženo: 835x | 26.11.2019

Informace pro členy ZK a jejich rodiče Staženo: 459x | 16.09.2019

Stránka

  • 1