Obsah

Vítejte na oficiálních webových stránkách Domu dětí a mládeže Benešov

BudovaCharakteristika

Dům dětí a mládeže Benešov je příspěvková organizace, která uskutečňuje vzdělávací, zájmovou a rekreační činnost pro děti, mládež, jejich rodiče a další dospělé zájemce a organizace v průběhu celého roku. K této činnosti využívá prostor a zařízení budovy DDM Benešov, Poštovní 1668, místnosti, budovu a areál Turistické základny DDM Benešov v Jablonné nad Vltavou 44.

Více

 

Novinky

05.12.2018

Malí atleti přivítali advent pohybem

V sobotu 1. 12. 2018 pořádal Dům dětí a mládeže Benešov a Mateřské centrum Hvězdička „Mikulášské závody v lehké atletice. Padesát malých závodníků ve věku od 3 do 10 let si za velké podpory svých rodičů a prarodičů poměřili své síly v hodu oštěpem a míčkem do dálky, přeskokem snožmo, hodem na cíl, v překážkovém běhu a závěrečném sprintu. Závody probíhaly v příjemné předvánoční atmosféře a nebylo důležité, kdo se umístil na předních místech. Vítězi byli všichni malí závodnici a získali zaslouženě medaile a odměny. Děkuji všem, kteří se na organizaci tradičních závodů podíleli, vedení ZŠ Jiráskova, Benešov za možnost uspořádat závody ve sportovní hale a rodičům i dětem za skvělou sportovní atmosféru. Přeji všem krásné a pohodové Vánoce.

Detail Aktuality

03.12.2018

Vánoční koncert Josefa Vágnera a dětského pěveckého sboru DDM Benešov

V pondělí 26.11.2018 vystoupil Josef Vágner doprovázený dětmi z pěveckého sboru Domu dětí a mládeže Benešov před vyprodaným sálem Městského divadla Na Poště na svém prvním vánočním koncertě. Zazněly nejen známé písně ale i vánoční koledy. Velký dík za tak nevšední zážitek patří nejen panu Vágnerovi, ale především dětem a vedoucí sboru paní Aleně Vašákové, která s nimi toto náročné vystoupení nacvičila.

Detail Aktuality

03.12.2018

Předvánoční akce v DDM Benešov

Poslední listopadovou středu probíhaly v Domě dětí a mládeže Benešov velké předvánoční přípravy. Pro děti byly připraveny dvě zajímavé akce. Na jedné z nich si vyrobily velmi pěkné adventní kalendáře.

Detail Aktuality

03.12.2018

Český rekord byl vytvořen..

Dům dětí a mládeže Benešov se v měsíci říjnu připojil k pokusu o rekord „Nejvíce vyvěšených vlajek České republiky". Akci vyhlásila Agentura Dobrý den Pelhřimov. K 28. řijnu 2018 bylo na veřejných prostranstvích, zahradách, budovách, rozhlednách, v oknech domů a na dalších místech po celé ČR dle serveru MailScanner has detected a possible fraud attempt from "www.nevicevlajek.cz" claiming to be www.nejvicevlajek.cz vyvěšeno a nainstalováno 225 191 českých vlajek. Dům dětí a mládeže Benešov získal svou účastí na akci Certifikát o vytvoření českého rekordu a zapsání do České knihy rekordů, kterou si můžete prohlédnout v prostorách DDM Benešov. Ještě jednou děkujeme všem, kteří se společně s námi do pokusu o vytvoření rekordu zapojili.

Detail Aktuality

27.11.2018

Antidepka

Ve dnech 15. – 18. 11. 2018 probíhal v Domě dětí a mládeže Praha 2 divadelní a hudební festival "Antidepka" – festival amatérských a poloprofesionálních divadel.

Detail Aktuality