Obsah

Vítejte na oficiálních webových stránkách Domu dětí a mládeže Benešov

BudovaCharakteristika

Dům dětí a mládeže Benešov je příspěvková organizace, která uskutečňuje vzdělávací, zájmovou a rekreační činnost pro děti, mládež, jejich rodiče a další dospělé zájemce a organizace v průběhu celého roku. K této činnosti využívá prostor a zařízení budovy DDM Benešov, Poštovní 1668, místnosti, budovu a areál Turistické základny DDM Benešov v Jablonné nad Vltavou 44.

Více

 

Novinky

17.05.2018

Kroužkování

Na středu odpoledne 16.5.2018 připravil Dům dětí a mládeže Benešov pro děti akci „Kroužkování“. Účastníci si vyrobili velmi hezké náramky a náušnice z eloxovaných kroužků jak pro sebe, tak pro své maminky.

Detail Aktuality

11.05.2018

Divadelní představení

V úterý 8. 5. 2018 zájmový kroužek divadelní z Domu dětí a mládeže Benešov připravil pro malé i velké diváky hned dvě pohádky – Dva tovaryši a Jak drak Bucifal ke štěstí přišel. Obě dvě pohádky měly velký úspěch u diváků, kterých byl plný sál a herci sklidili velký potlesk. Divadelníci ze zájmového kroužku ve čtvrtek zhodnotili svoje pocity a postřehy a jako odměnu si došli na zmrzlinový pohár do cukrárny.

Detail Aktuality

11.05.2018

Perníková srdce

Perníková srdíčka si přišli ozdobit do Domu dětí a mládeže Benešov děvčata i chlapci ke Dni matek ve středu 9.5.2018. Práce jim šla pěkně od ruky a tak dostane milý dárek nejen maminka, ale i babička, teta nebo třeba starší sestra.

Detail Aktuality

11.05.2018

Dárek pro maminku

Dárek pro maminku ke Dni matek si přišly vyrobit děti ve středu 2. 5. 2018 do Domu dětí a mládeže Benešov. Z připravených polotovarů dřevěných srdíček sestavily a řetízky spojily krásné zvonkohry, které dozdobily ubrouskovou technikou. Všechny výrobky dělaly děti s pečlivostí a láskou a určitě všem maminkám udělají druhou květnovou neděli k jejich svátku velikou radost.

Detail Aktuality

11.05.2018

Benešovský jarmark

Dům dětí a mládeže Benešov připravil pro malé i velké návštěvníky doprovodný program na tradičním "Benešovském jarmarku". Děti si nazdobily srdíčko ubrouskovou technikou, namalovaly originální odznak - placku, zahrály různé společenské a logické hry. Své znalosti si mohly ověřit při poznávání jarních květin, stromů a keřů. Nejmenší děti si zaházely kroužky na cíl nebo míčky do veselého klauna. Nechyběly ani ukázky z činnosti zájmových kroužku "Keramiky" a "Dívčích klubů", které v Domě dětí a mládeže Benešov pracují. Informace o připravovaných akcích a další činnosti najdete na www.ddmbenesov.cz.

Detail Aktuality

Akce DDM Benešov

21.05.2018 - 01.06.2018

Výtvarné čarování

Výtvarné čarování

01.06.2018 - 02.06.2018

Veselé nocování

Veselé nocování