Obsah

Malí atleti přivítali advent pohybem

Typ: ostatní
V sobotu 1. 12. 2018 pořádal Dům dětí a mládeže Benešov a Mateřské centrum Hvězdička „Mikulášské závody v lehké atletice. Padesát malých závodníků ve věku od 3 do 10 let si za velké podpory svých rodičů a prarodičů poměřili své síly v hodu oštěpem a míčkem do dálky, přeskokem snožmo, hodem na cíl, v překážkovém běhu a závěrečném sprintu. Závody probíhaly v příjemné předvánoční atmosféře a nebylo důležité, kdo se umístil na předních místech. Vítězi byli všichni malí závodnici a získali zaslouženě medaile a odměny. Děkuji všem, kteří se na organizaci tradičních závodů podíleli, vedení ZŠ Jiráskova, Benešov za možnost uspořádat závody ve sportovní hale a rodičům i dětem za skvělou sportovní atmosféru. Přeji všem krásné a pohodové Vánoce.

Vytvořeno: 5. 12. 2018
Poslední aktualizace: 5. 12. 2018 08:37
Autor: Ivana Růžičková