Obsah

HOUMR RUN

Typ: ostatní
V neděli 23. 6. 2019 proběhl v Konopišti již tradiční 5. ročník HOUMR RUN. Dům dětí a mládeže Benešov měl opět tu čest být spolupořadatelem této skvělé rodinné akce, kterou pod záštitou Města Benešov pořádají manželé Eliška a Pepa Růžičkovi. Pátého ročníku se zúčastnilo více než 150 sportovců, dětí a kamarádů, kteří vyběhli na 9 km trať Houmra nebo oběhli či obešli okruh kolem rybníka. Pro děti byla připravena také dětská atletika, kde si mohly vyzkoušet některé disciplíny a oblíbené malování na obličej. Na vítěze v mužské i ženské kategorii čekaly netradiční stupně vítězů a originální medaile. Všichni účastníci akce získali památeční houmrovskou „placku" za účast a každý dětský závodník medaili. Závěrem po vylosování tomboly poděkovala hlavní organizátorka Eliška Růžičková celému týmu organizátorů za skvělou energii a nadšení, které do závodu dali a s velkou radostí odevzdala jménem všech zúčastněných vybranou částku 14 032,- Kč Anežce, které byl tento 5. ročník běhu věnován. Anežka je velká bojovnice a uvedená částka poslouží na její léčbu a cvičení. Děkujeme všem za skvělou sportovní atmosféru a těšíme se na všechny za rok na trati již 6. ročníku Houmra.

Pro děti byla připravena  také  dětská atletika, kde si mohly vyzkoušet některé disciplíny a oblíbené malování na obličej.  Na vítěze v mužské i ženské kategorii čekaly   netradiční stupně vítězů a originální medaile. Všichni účastníci akce získali  památeční houmrovskou  „placku" za účast  a každý dětský závodník  medaili. Závěrem po vylosování  tomboly poděkovala hlavní organizátorka Eliška Růžičková celému týmu organizátorů  za  skvělou energii a nadšení,  které do závodu dali a  s  velkou radostí odevzdala jménem všech zúčastněných   vybranou částku  14 032,- Kč Anežce,  které byl tento  5. ročník běhu věnován.  Anežka je velká bojovnice a uvedená částka poslouží na její  léčbu a cvičení.  Děkujeme  všem  za skvělou  sportovní  atmosféru a těšíme se na všechny  za rok  na trati již   6. ročníku  Houmra.

Vytvořeno: 24. 6. 2019
Poslední aktualizace: 24. 6. 2019 11:24
Autor: Ivana Růžičková