Jsem v (ne) bezpečí

Typ: ostatní
V již tradiční výtvarné soutěži s preventivní tematikou , která byla tentokrát nazvána „ Jsem v (ne) bezpečí“ se sešlo na 250 prací jednotlivců i kolektivů dětí od předškolního do teenagerovského věku.

Zastoupeny byly základní a mateřské školy a také gymnázium Benešov,  Základní umělecká škola Benešov a Dům dětí a mládeže Benešov, a to kroužky Výtvarné výchovy, Dívčích klubů nebo Výtvarka jinak. To přineslo velmi rozmanitá témata i techniky. Můžete zde vidět, malby, kresby, koláže nebo prostorové práce. Prezentována je zde také práce dětí z kroužku Počítačů.
Na  hodnocení se podíleli zástupci Besipu, Domu dětí a mládeže Benešov a Muzea umění Benešov, výtvarníci i nevýtvarníci, kteří hodnotili z různých úhlů, a  tak výběr byl velmi rozmanitý a těžký.
Na odměnách se podílelo především Město Benešov, ale také Pojištovna ministerstva  vnitra a Besip, proto mohlo být oceněno velké množství prací.
Kromě prohlížení výtvarných prací se zde také dozvíte spoustu informací na toto téma a pokud správně odpovíte na položené otázky nebo vyplníte kviz můžete si po vylosování vysloužit ještě malou odměnu.
Pobavit a poučit se můžete také při drobných hrách, nebo si vyzkoušet jaké to je být odkázán na invalidní vozík, nebo bílou hůl.
Výstavu můžete navštívit až do 20. 4. 2018 od 8 do 18 hodin ve výstavní síni Domu dětí a mládeže Benešov.

Vytvořeno: 10. 4. 2018
Poslední aktualizace: 10. 4. 2018 11:28